0541 334 54 71
burcutablo@hotmail.com

Kurumsal

Burcu Collection

   Firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Türkiye’nin bu sektördeki ilk firmalarından olması, yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimiyle Burcu Tablo müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.

   Ürünlerimiz içinde Yağlı boya çeşitleri, Dijital baskı modelleri, Baskı Resimler, Derili Lüks tablolar, Ayetli tablolar, Osmanlı Arma çeşitleri ve Varak Ayna modellerimiz bulunmaktadır. Böylece geniş ve zengin çeşitle müşterilerine her zaman en yeni modelleri sunmaktadır. BURCU TABLO her zaman sektördeki yenilikleri yakından takip ederek ürünlerini geliştirmekte ve yenilemektedir.

    Türkiye’nin birçok yerine dağıtım kanalı olan BURCU TABLO müşterilerine dağıtım araçlarıyla ve (anlaşmalı-anlaşmasız) kargo yoluyla da hizmet vermektedir. Eğer sizde bizimle çalışmak isterseniz Ankara merkezimizdeki firmamızla temasla geçmeniz yeterli olacaktır.

    BURCU TABLO ÜRÜNLERİ ”burcu collection” MARKASI ALTINDA TESCİLLENMİŞTİR.

    BURCU TABLO olarak prensibimiz; Tüm ilişkilerimizde adil ve dürüst davranmak, faaliyetlerimizi yasal mevzuatlara uygun ve düzenli yürütmek, saygı ve disiplini en üst düzeyde tutmaktır.

  • İTHAL RESİM
  • BASKI RESİM
  • YAĞLI BOYA TABLO
  • REPRODÜKSİYON (DİJİTAL) RESİM
  • VARAK AYNA – ARMA MODELLERİ

 

Banka Hesap Bilgilerimiz

A. MÜNÜR YALÇINALP
Türkiye İş Bankası Demetevler Şubesi
Şube Kodu : 4237 Hesap No : 0795273
IBAN No :

A. MÜNÜR YALÇINALP
Ptt Posta Çeki Hesap No : 1011488